שי סולומון - סמנכ"ל שיווק הלמן אלדובי

"לאחר שני פרויקטים שביצענו יחדיו הופתעתי ושמחתי לגלות שיש יועצים שיודעים להביא תוצאות עסקיות במהירות, יעילות ומקצועיות. תוך התחברות למטרות העסקיות של הארגון לצד הקשיים הארגוניים הקיימים. היכולת שלכם להבין במהירות את הנדרש תיקון בעולם השיווק והמכירות הייתה מעוררת השראה, ממשיכים לפרויקט הבא"

לימור קולמן - מנכ"לית שחיה TI :

"מיטל ואסף היקרים, מי כמוכם יודע כמה סקפטיים היינו לגבי התהליך וכמה אנשי מקצוע ראינו לפניכם! אין ספק שאתם מספקים את הסחורה ובאים לעבוד ולא למכור סיסמאות וחלומות! צוות רציני ואיכותי, שיורד לפרטים, בעל ידע נרחב, ארגון לומד ומלמד אשר משקיעה מעל ומעבר למצופה! לא מתפשרים, מבינים את הארגון ואת הצרכים שלו, מציבים מטרות ברורות ומדייקים אותן וחותרים ביחד אתנו לקו הסיום. הפכתם לחלק מהמשפחה, יישר כוח ,לימור"

מיכל שנל - מנכ"לית אפוסטרפיה

"מרקטינג סולושיינס לא רק מייעצים - הם מייצרים שינוי! שילוב של מקצוענות, הבנה מעמיקה של הארגון ועשייה אמיתית עם כל הלב והנשמה"

עדי גל -סמנכ"לית שיווק שחל

"יצא לי לעבוד עם מרקטינג סולושיינס בפרוייקט מיצוי דטאות ושיפור % המרה של דאטה קרה. מדובר בשני אנשים עם יכולת העמקה, אשר אינם סולדים מטבילת ידיהם בעשיה ובנתונים. הם מקדישים שעות להבנה אמיתית של העסק ועושים זאת מכל הלב. בהמלצותיהם משולבת חשיבה ונסיון. פעילות הניתוח והטמעת המסקנות חשובה לכל עסק בימנו.נהנתי מעבודתי עמם"

יגאל בראון מנכ"ל -הבצפר

"כבר מהפגישות הראשונות עם מיטל ואסף היה נראה שמדובר בחברה רצינית ובעלת ניסיון. התהליך התבצע באופן מאוד מסודר ומעמיק.. הקליטה המהירה של אופי העסק וההתאמה האישית אלינו הביאו לתהליך שהתבצע בשלבים מושכלים (החל מאיסוף מידע, ניתוח והפקת תוצרים ממשיים) שסייעו בהטמעה של הנהלים החדשים כבר בעיצומו של התהליך. הליווי, הירידה לפרטים הקטנים, השירות מהמעלה הראשונה, האדיבות והאכפתיות הם רק חלק מהפרמטרים שהפכו את התהליך מול מרקטינג סולושן לאפקטיבי , מקצועי ויעיל. כמו כן, שיתוף הפעולה מצד הלקוח הינו פרמטר חשוב להצלחה ויש לרתום את כל הגורמים המעורבים בעניין על מנת לראות תוצאות ויישום בפועל של כל התוצרים בסופו של התהליך"

יקי אמסלם -משנה למנכ"ל– משאבים הקבוצה לצמיחה כלכלית

"הגעתם אלינו לקבוצת משאבים לפרויקט גדול משמעותי מאוד ואינטנסיבי ,התוצאות החלו להגיע מהר מאוד, בניית תהליכים אסטרטגיים ,קיבלנו כלים פרקטיים ,עם ירידה לפרטי פרטים, אסף עבד בצמוד והדריך את כל הצוות שלנו , השיפור ניכר בכל חוליה בשרשרת ניהול והעובדים, בנוסף פתח לנו אסף בעזרת קשרים נרחבים בענף דלתות רבות לשיתופי פעולה שכבר מניבים פירות".

רונן עמיחי-מנכ"ל,ניסן אבוט -מנהל השיווק: איתן עמיחי הדברה

"עובדי חברתנו עברו הכשרה , הדרכה וליווי בתחום השיווק והמכירות ע"י מיטל ואסף הדר,עובדנו קיבלו כלים מקצועיים ויעילים בצורה מעניינת ויצירתית ולמדו ליישמם בפועל. אנו ממליצים בחום רב על חברת Marketing Solutions"

רונן גינתון, מנכ"ל קרן בי פאונד:

"אסף הוא אחד האנשים המוכשרים בנושא שיווק ומכירות לתחום האון ליין. בשוק שמלא ביועצים שמלאים בעיקר בעצמם – אסף ממוקד , ענייני, בעל ראייה עסקית אינטליגנטית ובעל ערך מוסף גבוה לפעילותה של כל חברה".

ניר לוטן -מנכ"ל שיא גל

"אנו מודים לכם על סדנאות המכירות המעולות הנ"ל הועבר במקצועיות וירידה לפרטי פרטים המיוחדים לעיסוקנו. תרמתם רבות לאנשי המכירות שלנו. אין ספק כי התקבלו כלים לשיפור התוצאות. תודה".

ערן וידר – יועץ משכנתאות וכלכלת המשפחה:

"שפגשתי אותו לראשונה חשבתי ששוב אני פוגש יועץ שיווקי שינסה למכור לי תהליך וכיוב…. לא שוכח מה הוא אמר לי בפעם הראשונה שהתראינו : אני לא מוכר לך אשליות וגם לא פגישות או תהליך – אני מוכר לך ידע שאתו אתה יכול להתרומם ולעוף בעסק…וחצי שעה אתו העיפה אותי למעלה", הפתיע אותי שביום אחד הוא פירק הכול ,נתן לי תכנית עבודה שכבר ביום למחרת הביאה תוצאות , קישר אותי לערוצים ולאנשים הנכונים, בזכותו השקעה של 5000 ₪ הפכה תוך 3 חודשים להכנסה של 32,000 ₪ בחודש על אוטומט".

עדי רחמים- מנהלת מוקד תאטרון ירושלים

"חברת Marketing Solutions סייע לנו להבין מקצועית עד כמה הדקויות בשיחה חשובות, סייע לנו כיצד לפצח התנגדויות ובאילו טכניקות להשתמש ואני ממשיכה להטמיע את זה בצוות מדי יום. כן אשבח ואוסיף שאסף היה קשוב לרצונות שלי לתת יותר דוגמאות וסימולציות לנציגים . אסף מקסים ותמיד נאות לעזור והוא מקצוען !"

גיא שמחון , מנכ"ל משותף TMF MEDIA:

"פגשתי ב Marketing Solutions צוות מסור ומקצועי שעמד בכל היעדים האיכותיים שהצבתי להם".

אייל בירם - מנכ"ל ישראליס

"הצוות המיומן של מרקטינס סולושינס הצליח לשנות את התמונה עבורנו ולשפר ביצועים במהירות, דרך ליווי צמוד הם הצליחו להכווין ולבנות מערכת שהכפילה פי 4 את כמות הלידים , את התהליך ואת יחס ההמרה. שכל אחד יעשה את מה שהוא טוב, בזה הם הכי טובים"

המרכז הבינלאומי לכנסים

"המשתתפים דיברו בשבחו של כנס שימור נציגי שירות בחברות וארגונים, הייתה לך יד בהצלחת הכנס, ועל כך תודתנו.אנו מקווים להמשך שיתוף פעולה גם בכנסים הבאים".

לושי ברנד, סמנכ"לית שיווק של 365 מקבוצת המשביר לשעבר ושל בתי ההשקעות ודש פריזמה וחברת הביטוח: AIG:

"אנשי מקצוע חדים, בעלי ניסיון רחב ומגוון, יודעים לשאול את השאלות הנכונות ולהתמקד ברזולוציות הנדרשות. בעלי גישה הוליסטית המובילה לשיפור משמעותי בתהליכי העבודה ובתוצאות העסקיות".

ניר שמול – בעלים ומנכ"ל חברת שניר נדל"ן:

"היה מדהים, מעריך וגאה בכם, העפתם אותנו לשמיים!!!!"

אורי שי – בעלים ומנכ"ל משותף ב Singular:

"חבר'ה רציניים, יסודים עם יכולות להוביל חברה לעשות מהפכים בכל הקשור לשיווק ומכירות. הידע שלהם לא נתפס בעולמות של שיווק ומכירות. כל הזמן מעניקים ערך מוסף עם הידע והניסיון העצום שלהם, תודה על התרומה הרבה "

משה שיטרית , סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי אנגלו-סכסון:

"אני מאוד נהנה, למדתי כמה דברים, בעולם הנדל"ן שיש לו משמעות כלכלית מאוד גדולה לטיפול בליד, ופה למדתי מספר דברים מהירים שמן הסתם אני הולך ליישם אותם בפרויקטים שאנחנו משווקים".

תומר יצחקי, מנכ"ל inspiration Group:

"חברת Marketing Solutions הגדילה לנו את מעגל הלקוחות משמעותית וערך מוסף ייחודי אל מול מתחריה בענף".

רונן הלפרין -משנה למנכ"ל טנדם קפיטל

"מיטל ואסף הגיעו אלינו לעשות שינוי ולחשוב אחרת ובהחלט הצליחו בכך. כל ארגון שרוצה לעשות שינוי ולקבל פרספקטיבה אחרת לתהליכי עבודה בארגון שלו כדאי שייפגש עם מיטל ואסף..."

יוסי ברק - מנכ"ל ברק פיננסים

"התוכנית שלכם פקחה את עיננו ומשם ביצענו שינויים ואכן אנו רואים תוצאות טובות יותר..תודה על הדרך והתהליך"

משה חייט מש"א ופיתוח עובדים -מכון הייצוא

"סדנאות מעולות ,בנויות בצורה טובה עם הרבה למידה ועם הרבה הומור והפעלה חוויה ממש טובה ,אחת הסדנאות המכירה הכי טובה שהייתי -המרצה הייה מספר 1 ! וזאת לא רק הדעה שלי " 😁

מימון ישיר -יניב זיידנברג

"מרקטינג סולושנס שירות מקיף ומקצועי והכל עם חיוך "

אייל שבח – שותף מייסד פרומתאוס ייעוץ כלכלי לחברות ועסקים:

"היי צוות מרקטינג סולושנס ,היום היה קייס סטאדי מושלם. הגשנו 2 הצעות מחיר ומתוכן קיבלנו אחת ב-30 אלף דולר. עד לפני חצי שנה – שנה היינו מציעים את שתיהן במחירים נמוכים מדי, מסכימים לרדת במחיר עוד יותר, ובסוף מבצעים את שתיהן תמורת 15 אלף דולר (סה"כ). במקום זה לקחנו רק אחת מהן תמורת 30 אלף דולר – שכר טרחה הוגן וראוי לעבודה הזו. זו לא פעם ראשונה. זה המצב באופן עקבי בחצי השנה האחרונה ועל זה תודה".

רועי לביא – (סמנכ"ל Ocean (TMF מדיה:

"אני עובד עם מרקטינג סולושנס 6 שנים צמוד ומקבל מ Marketing Solutions מגוון שירותים מקצועיים, יש להם ידע עצום בכל הקשור לאיסוף לידים ומקסומם למכירות בפועל . לאחר פגישה אחת תבינו שיש להם ניסיון אדיר, אשר מעניקים ערך מוסף גבוה אסף הדר מקצוען בשיווק דיגיטלי ומכירות. באופן אישי: בן אדם מיוחד עם לב ענק וכייף גדול לקבל ממנו שירותים עם טיפים מיוחדים" .

אמיר הנגבי, בעלים ומנכ"ל חברת המיתוג הקמעונאי אידאה:

"הסדנא חיזקה אצלי את העקרונות שהכרתי והפכה אותם מתאוריה למעשה. הסדנא מוצלחת מאוד, מתובלת בערימות של ידע ונתונים, כלים פרקטיים והמלצות שחשובות לכל מי שעוסק בשיווק ומכירות. הזמן בסדנא טס ונשארתי עם חשק לעוד, אני ממליץ בחום" על חברת Marketing Solutions".

לינדה, מנהלת מכירות ושיווק, "מרכז שתלות שיניים, חיוכים – לניאדו":

"הסדנה מהממת, עשירה ברמה גבוהה ביותר עם הרבה ערך מוסף!"

יוליה שנר – מנהלת שיווק רשת מרפאות SUN CLINIC :

"עברתי הדרכה של מרקטינג סולושנס, ההדרכה הייתה מאוד מעשירה, חשפה בפניי הרבה מידע רלוונטי לתחום שלי ונתנה לי הרבה כיווני התקדמות עתידיים שמאוד עזרו לי".

יבגני גליקמן – בעלים ומנכ"ל זמן לנדל"ן:

"מרקטינג סולושנס מקצוענים , חדים, יודעים לייצר שיפור בביצועים העסקיים בצורה נכונה ולאורך זמן ! מעולים בבניית מערך המכירות וכל תהליך המכירה מקבלת הליד ועד לקוח מרוצה ! ממליץ בחום! "

בני דרור, בעלים ומנכ"ל מחברים את העסק שלך לאינטרנט:

"אסף הדר, מאוד נהניתי מהרצאתך, התרשמתי מהמקצועיות שלך וללא ספק לקחתי הרבה תובנות".

ענבל יעקב, המכון הטכנולוגי חולון HIT:

"הסדנה תרמה לי מאוד וכעת אני מתייחסת באופן שונה לחלוטין ללידים נכנסים וגם יודעת איך לטפל בהם נכון. חוץ מזה שהעברתם את הסדנה בצורה עניינית ומרתקת. אין ספק שנהניתי ואמליץ לאחרים!"

חן בן יחזקאל – מנהל סחר תחום גדולים קבוצת שטראוס:

"אסד הדר מטריף עם הרבה אנרגיות שיגרום לכם להזיז הרים!! מקצוען אמיתי שיכול לקשר בין הקצוות הכי רחוקים."

רון טלמור – מנהל פיתוח עסקי בחברת קולמקס, זירת מסחר:

"מרקטינג סולושנס מקצוענים אמיתיים וגרמו לי לשפר את הביצועים של העסק בעשרות אחוזים".

יוליה שנר – מנהלת שיווק רשת מרפאות SUN CLINIC :

"עברתי הדרכה של מרקטינג סולושנס, ההדרכה הייתה מאוד מעשירה, חשפה בפניי הרבה מידע רלוונטי לתחום שלי ונתנה לי הרבה כיווני התקדמות עתידיים שמאוד עזרו לי".

רו"ח יובל זילברשטיין, מנכ"ל פרומתאוס ייעוץ כלכלי:

"במסגרת עבודתנו עם מספר לקוחות בולטים נחשפנו לשירותי הייעוץ השיווקי של מרקטינג סולושנס. התרשמנו כי שירותי הייעוץ השיווקי תרמו רבות לקידום העסקים של אותם לקוחות והם היו מרוצים מאוד מעבודתם עמם ומהתוצאות אליהם הגיעו."

רויטל סגל, מנהלת פורום נשים בעסקים וקריירה, המשרד לקידום מעמד הנשים לשוויון מגדרי, עיריית ראשל"צ:

"תודה רבה על הרצאה מרתקת, מקצועית, מלמדת, מעניינת ורלוונטית. בעלות העסקים הביעו את שביעות רצונן על התכנים וגם על דרך התצוגה".

גלית מור מנכ"לית SHOPOLIST:

"צוות Marketing Solutions מובילים בתחומם, דואגים להתעדכן בכל המתודולוגיות החדשניות בחו"ל, אסף הדר חביב רציני ומקצועי".

גילי דיין – בעלים ומנכ"ל אתר JOBY וניצן משאבי אנוש:

"בין החברות הבודדות בתחום שיש להם הבנה וידע וגם ניסיון רב בכל התהליך של יצירת לידים והמרתם למכירה. בגובה העיניים, אסף הדר אוהב כל הזמן לעזור והמדהים שהואו אף פעם לא נח כל הזמן בריצה".

כתובתנו: הנופר 1, קומה 1 רעננה | טלפון: 09-8995650 | אימייל: info@marketings.co.il

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן