תהליכי עבודה וניהול 

 

אחד הדברים החשובים בשיפור ביצועים הוא ביכולת של ארגון לא רק לשפר את הקיים ולרענן את השורות, אלא גם ביכולת לשנות תהליכי עבודה פנים ארגונים שהושרשו, תהליכים המעכבים התפתחות ביצועית, על פי רוב בגלל נוחות, חוסר זמן, חוסר ראייה אובייקטיבית לדברים שנעשים ועוד לא מעט סיבות.

ישנן לא מעט דוגמאות לתהליכי עבודה בתוך ארגונים שאנו מטפלים בהצלחה, כגון:

טיפול הלידים מקבלת הליד ועד סגירה כולל אופן ההתקשרויות ופולואפים, תהליך גיוס והכשרת המשאב האנושי , תהליך ניהולי של צוות המכירות או השירות, תהליכי עבודה בין המחלקות השונות שירות – מכירות – שיווק, תהליך המכירה עצמו בארגון ועוד לא מעט דוגמאות…

אנו בוחנים את תהליכי העבודה הקשורים לשירות, המכירות והשיווק מההתחלה ועד הסוף, מנתחים ממפים ומאבחנים את התהליכים הקיימים, את הגורמים המעכבים, מה חסר ומה הורס. מרכזים את הממצאים ומביאים לשולחן אופציות והזדמנויות אחרות לבחינה עבור הלקוח. גיבוש וריכוז ממצאים לבניית תכנית עבודה אופרטיבית-  הגדרות, מטרות, יעדים רצויים , לו"ז לביצוע ו Action Items.

בניית התוכנית בפועל בהמשך לכתיבת אפיון עסקי. הגדרת מבנה הארגוני של מערך המכירות העתידי, הגדרות תפקידים ופרופיל גיוס, עבודת ממשקים, מדידה ובקרה – התאמת יעדים, מדדים ושגרות ניהול בשוטף, בניית ספר נהלי עבודה, ספר תשובות שאלות, תהליכים ואסקלציות , בניית תורת מכירה סדורה בהתאם לתרבות הארגונית, דרכי טיפול בליד ומקסום, מיומנויות מכירה, עשה ואל תעשה בתהליך מכירות מובנה לאורך זמן

במקביל, אנו עוזרים ללקוח להטמיע את התהליכים החדשים בצורה הדרגתית ומשוכלת תוך בחינה מבוקרת של מדדי ביצוע ובקרה. בסיום התוצאה היא תהליכי העבודה החדשים מובנים, מיושמים בפועל ומייצרים תפוקות גבוהות יותר.

כתובתנו: זרחין 13,בניין A , א.ת. רעננה | טלפון: 09-8995650 | אימייל: info@marketings.co.il

 

מאשר קבלת הצעות באמצעות
מייל/מסרון Agree to receive News and SMS.

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן